8514

Димитър Бербатов получи поредното си признание на Острова. Българинът попадна в идеалния отбор на две водещи английски медии за отминалия 9-и кръг във Висшата лига.

Би Би Си и ESPN поставиха нападателя сред тримата най-добри 11 на кръга.

Бербо идва в България за финала на турнира на Шампионките

Димитър Бербатов потвърди пред организаторите на "Турнира на шампионките", че ще присъства на финала в София. Футболната звезда е пое...

Бербатов вкара третото попадение за Фулъм при равенството 3:3 като гост на Рединг, а след срещата се оказа, че е играл повече от едно полувреме с натъртено ребро.

Днес стана ясно, че Бербо няма да пропусне мачове на "Фулъм" в английското първенство.

"Бербатов се представи добре. Може да играе в средата на терена и напред. Имаше нужда от инжекция, за да играе през второто полувреме, и показа голям характер. Имаше проблем с реброто, където изпитваше силна болка. На почивката го помолихме да изиграе още 10-15 минути, но той остана на терена до края и се радваме, че вкара третия гол", каза мениджърът Мартин Йол.

Редактор: Ивайло Кючуков